У Рівному інформатора «ДНР» засуджено до п’яти років позбавлення волі

  46-річний житель Донецької області упродовж двох місяців активно сприяв представникам «ДНР»
  Рівненський міський суд визнав винним жителя Донецької області у сприянні бойовикам «ДНР» і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. Державним обвинувачем доведено, що 46-річний житель Донецької області упродовж двох місяців 2017 року активно
  • 12 Грудня, 2017, 21:43
  • Розсилка
  Шеврон бойовиків «ДНР» 
  Шеврон бойовиків «ДНР» 

  46-річний житель Донецької області упродовж двох місяців активно сприяв представникам «ДНР»

  Рівненський міський суд визнав винним жителя Донецької області у сприянні бойовикам «ДНР» і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

  Державним обвинувачем доведено, що 46-річний житель Донецької області упродовж двох місяців 2017 року активно сприяв представникам «ДНР» шляхом збирання та передачі останнім даних про місця дислокації, переміщення військовослужбовців і військової техніки ЗСУ, які беруть участь у проведенні АТО.

  У подальшому вказану інформацію бойовики використовували під час артилерійських обстрілів населених пунктів на сході України.

  Злочинні дії інформатора були припинені у червні 2017 року та його затримано за місцем проживання у Донецькій області співробітниками СБУ.

  Вироком Рівненського міського суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації), та призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

  До слова, бойовика «ДНР» судять за рейдерство у Москві.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ