У Росії вчителька змусила дітей писати твір за еротичним оповіданням

  Батьки обурилися тим, що учням задали роботу за твором письменника Тібора Фішера «Колекційна річ»
  У Кемерово педагог задала семикласникам гімназії № 1 прочитати оповідання з еротичним змістом і написати по ньому твір. Про це повідомляють місцеві видання. Батьки обурилися тим, що учням задали роботу за твором письменника Тібора Фішера «Колекційна річ», в якому досить відверто описуються сцени інтимної близькості. Деякі батьки
  • 25 Грудня, 2017, 04:31
  • Розсилка

  Батьки обурилися тим, що учням задали роботу за твором письменника Тібора Фішера «Колекційна річ»

  У Кемерово педагог задала семикласникам гімназії № 1 прочитати оповідання з еротичним змістом і написати по ньому твір.

  Про це повідомляють місцеві видання.

  Батьки обурилися тим, що учням задали роботу за твором письменника Тібора Фішера «Колекційна річ», в якому досить відверто описуються сцени інтимної близькості.

  Деякі батьки вирішили самі ознайомитися з «позакласним читанням». Дізнавшись, про що книга, кілька з них заборонили дітям це читати.

  Батьки семикласників висловили своє обурення педагогу, на що вона відповіла, що всі школярі, які навчаються за підручником Рибченкової, вивчають Тібора Фішера.

  Нагадаємо, 59-річну Світлану Колядова, вчительку географії c 37-річним педагогічним стажем, звільнили з московської школи за нібито показаний на уроці стриптиз – «аморальний проступок, несумісний з педагогічною діяльністю».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ