Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Сенаті США назвали умови для надання Україні летальної зброї

  • Розсилка
  <b>Сенатор&nbsp;Роб Портман</b> - У Сенаті США назвали умови для надання Україні летальної зброї
  Сенатор Роб Портман

  В прийнятому у США законопроекті детально описані умови надання допомоги Україні

  Допомога США, яка передбачає виділення Україні $350 мільйонів і летальну зброю, надаватиметься за умови прогресу в ключових реформах оборонного сектору України.

  Про це заявив американський сенатор Роб Портман, повідомляє «Голос Америки».

  «Якщо російська агресія на сході України продовжиться і якщо Росія продовжить використовувати технології гібридної війни, такі як пропаганда та дезінформація, для США та НАТО дуже важливо надавати постійну економічну, політичну та військову підтримку, щоб Україна забезпечила своє демократичне майбутнє. Незалежна Україна є ключовим елементом не тільки Східної Європи, але зачіпає і ширші інтереси США в регіоні та поза ним», - зазначив Портман.

  За його словами, в законопроекті детально описані умови надання допомоги й перераховані такі реформи в українській «оборонці»: введення цивільного контролю за військовими, співпрацю та координацію з парламентським наглядом за військовими, покращення системи забезпечення та управління запасами та безпеки чутливих іноземних технологій.

  Як відомо, Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з $350 мільйонами для України, в тому числі на військові потреби.

  Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ