У США спецпрокурор Мюллер має намір допитати одного із колишніх топ-чиновників Білого дому

  Спецпрокурор планує допитати екс-глава апарату Білого дому Райнса Прібуса
  У США спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у вибори американського президента, планує допитати ряд високопоставлених співробітників Білого дому. Про це йдеться у газеті The New York Times, передає Reuters. Зазначається, що мова йде як про чинних співробітників адміністрації Трампа, так і тих, хто вже не перебуває на
  • 13 Серпня, 09:45
  • Розсилка
  Роберт Мюллер
  Роберт Мюллер

  Спецпрокурор планує допитати екс-глава апарату Білого дому Райнса Прібуса

  У США спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у вибори американського президента, планує допитати ряд високопоставлених співробітників Білого дому. Про це йдеться у газеті The New York Times, передає Reuters.

  Зазначається, що мова йде як про чинних співробітників адміністрації Трампа, так і тих, хто вже не перебуває на службі. Серед тих, кого планує допитати спецпрокурор є і екс-глава апарату Білого дому Райнс Прібус.

  «Пан Мюллер просив Білий дім про конкретні зустрічі, які відвідували посадовці та чи є у них замітки, стенограми чи документи», - зазначається в газеті із посиланням на два джерела.

  Раніше стало відомо, що спецпрокурор Роберт Мюллер запросив у Білого дому документи, що стосуються колишнього радника президента США з нацбезпеки Майкла Флінна.

  Нагадаємо, спецпрокурор США Роберт Мюллер сформував велике журі присяжних для розслідування звинувачень щодо втручання Росії у президентські вибори у США, повідомили 3 серпня американські ЗМІ.

  The Wall Street Journal з посиланням на неназвані джерела повідомляє, що журі розпочало роботу впродовж «останніх тижнів». Його створення, за інформацією видання, розглядається як ознака того, що проведене Мюллером розслідування щодо втручання Росії і питання про можливу змову Москви з передвиборним штабом Дональда Трампа набирає обертів.

  Агенція Reuters, цитуючи джерела, повідомляє, що виклики журі пов’язані з зустріччю сина Трампа з російським адвокатом у 2016 році.

  За інформацією CNN, розслідування фокусується на можливих фінансових злочинах.

  Президент США Дональд Трамп заявив, що не Росія допомогла йому виграти у 2016 році президентські вибори.

  Більше 60% опитаних соціологами центру Harris і центру американської політології Гарвардського університету заявили, що розслідування про зв'язки адміністрації президента США Дональда Трампа з Росією «завдає країні шкоди».

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ