ЗМІ: ФБР знайшло нові сліди втручання РФ в американські вибори

  ФБР нібито зафіксувало, що деякі облікові записи в соцмережах були використані для поширення неправдивих публікацій
  Співробітники Федерального бюро розслідувань (ФБР) зафіксували спроби поширення в соціальних мережах в день президентських виборів 2016 року сфабрикованих публікацій і підозрюють, що до цього може бути причетна РФ. Про це повідомляє CNN. За версією джерел каналу, в день виборів 8 листопада 2016 року група фахівців ФБР з безпеки в кіберпросторі і
  • 5 Серпня, 08:56
  • Розсилка

  ФБР нібито зафіксувало, що деякі облікові записи в соцмережах були використані для поширення неправдивих публікацій

  Співробітники Федерального бюро розслідувань (ФБР) зафіксували спроби поширення в соціальних мережах в день президентських виборів 2016 року сфабрикованих публікацій і підозрюють, що до цього може бути причетна РФ. Про це повідомляє CNN.

  За версією джерел каналу, в день виборів 8 листопада 2016 року група фахівців ФБР з безпеки в кіберпросторі і контррозвідці вела спостереження за соціальними мережами, в тому числі Facebook і Twitter. Влада США нібито зафіксувала, що деякі облікові записи в соцмережах були використані для поширення неправдивих публікацій.

  Повідомляється, що ФБР вважає, що зазначену діяльність здійснювали в тому числі особи, що знаходяться за межами США.

  Спецпрокурор США Роберт Мюллер сформував велике журі присяжних для розслідування звинувачень щодо втручання Росії у президентські вибори у США, повідомили 3 серпня американські ЗМІ.

  The Wall Street Journal з посиланням на неназвані джерела повідомляє, що журі розпочало роботу впродовж «останніх тижнів». Його створення, за інформацією видання, розглядається як ознака того, що проведене Мюллером розслідування щодо втручання Росії і питання про можливу змову Москви з передвиборним штабом Дональда Трампа набирає обертів.

  Агенція Reuters, цитуючи джерела, повідомляє, що виклики журі пов’язані з зустріччю сина Трампа з російським адвокатом у 2016 році.

  За інформацією CNN, розслідування фокусується на можливих фінансових злочинах.

  Президент США Дональд Трамп заявив, що не Росія допомогла йому виграти у 2016 році президентські вибори.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ