У столичному парку встановили «душ» від спеки

  Водяну рамку-розпилювач встановили у столичному парку «Перемога»
  У київському парку «Перемога» встановили водяну рамку-розпилювач для боротьби зі спекою. Про це повідомив очільник департамента благоустрою при КМДА Андрій Фищук у Facebook. «Водяна рамка-розпилювач полегшує перебування навіть у цю аномальну спеку. А ще розважає малюків і радує їхніх батьків», - каже посадовець. Такий
  • 4 Серпня, 19:39
  • Розсилка

  Водяну рамку-розпилювач встановили у столичному парку «Перемога»

  У київському парку «Перемога» встановили водяну рамку-розпилювач для боротьби зі спекою. Про це повідомив очільник департамента благоустрою при КМДА Андрій Фищук у Facebook.

  «Водяна рамка-розпилювач полегшує перебування навіть у цю аномальну спеку. А ще розважає малюків і радує їхніх батьків», - каже посадовець.

  Такий «душ» допоможе людям, які погано переносять спеку, поліпшити свій стан. Для цього слід пройти через рамку, яка імітує дрібний дощик.

  Тим часом «Київзеленбуд» повідомив, що «душ» працюватиме у парку від 12.00 до 15.00 щодня (крім вихідних). 

  Як відомо, напередодні кияни пережили найспекотніший день за 137 років.

  Як повідомляв «Главком», у зв'язку зі спекотними погодними умовами не характерними для клімату України медики рекомендують для послаблення несприятливої дії високої температури в житлових та громадських будинках,  офісних приміщеннях застосовувати сонцезахисні пристрої на вікнах (жалюзі, штори білих тонів), мобільні та стаціонарні кондиціонерів або звичайні електричні вентилятори.

  Раніше в уряді розповіли, коли українцям чекати на сієсту. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ