У Туреччині продовжили режим надзвичайного стану

  Надзвичайний стан терміном на три місяці було вперше введено в Туреччині 21 липня 2016 року
  Уряд Туреччини направив до великого національного зібрання (парламенту) Туреччини законопроект про продовження терміну дії режиму надзвичайного стану ще на три місяці. [READ_MORE] Про це повідомляє Anadolu. Документ передбачає продовження режиму надзвичайного стану на 90 днів починаючи з 1:00 19 липня 2017 року. Надзвичайний стан
  • 17 Липня, 18:15
  • Розсилка
  Турецька поліція
  Турецька поліція

  Надзвичайний стан терміном на три місяці було вперше введено в Туреччині 21 липня 2016 року

  Уряд Туреччини направив до великого національного зібрання (парламенту) Туреччини законопроект про продовження терміну дії режиму надзвичайного стану ще на три місяці.  Про це повідомляє Anadolu.

  Документ передбачає продовження режиму надзвичайного стану на 90 днів починаючи з 1:00 19 липня 2017 року.

  Надзвичайний стан терміном на три місяці було вперше введено в Туреччині 21 липня 2016 року невдовзі після запобігання спроби перевороту в країні.

  До слова, у Туреччині до річниці спроби держперевороту звільнили сім тисяч держслужбовців.

  Напередодні прем’єр Туреччини пообіцяв, що учасники спробу перевороту не уникнуть покарання.

  Нагадаємо, в ніч проти 16 липня минулого року військові Туреччини вчинили спробу перевороту. У Стамбулі та Анкарі відбувалися авіанальоти, на вулицю були виведені танки. Вже до ранку суботи президент країни Реджеп Ердоган заявив, що основні осередки повстанців ліквідовані.

  20 липня президент Ердоган ввів надзвичайний стан на три місяці для «нейтралізації загроз», пов'язаних з військовим заколотом.

  Після цього уряд країни періодично продовжував дію режиму НС в країні. Він передбачає окремі обмеження на пересування, проведення мітингів демонстрацій, посилення контролю над ЗМІ та інше.

  Як відомо, під час репресивних заходів, розгорнутих турецькою владою після невдалої спроби перевороту, близько 120 тисяч осіб були звільнені з роботи, а понад 40 тисяч були затримані або ув'язнені.

  Дивіться також: «Рівно рік тому в Туреччині намагалися повалити Ердогана. Історичні кадри»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ