Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Туреччині видано ордери на арешт 360 осіб

  • Розсилка
  Масові арешти можливих учасників і прихильників перевороту в Туреччині в липні 2016 року - У Туреччині видано ордери на арешт 360 осіб
  Масові арешти можливих учасників і прихильників перевороту в Туреччині в липні 2016 року

  Всього за звинуваченнями у зв’язках із Фетхуллою Гюленом арештовано 50 тисяч осіб

  Прокуратура Туреччини видала ордери на арешт 360 осіб. Мова йде про нібито прибічників і симпатиків релігійного лідера Фетхулли Гюлена, який знаходиться в США.

  Більшість із тих, кому загрожує арешт це солдати – 333 особи. Із них 216 і на сьогодні перебувають на службі в армії. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.  Причиною арешту є звинувачення з боку турецької влади в тому, що Гюлен стояв за спробою державного перевороту в липні 2016 року. Дані звинувачення заперечуються цим турецьким релігійним діячем в еміграції.

  Всього ж на даний момент у в’язниці перебувають до 50 тисяч осіб, очікуючи судових засідань, за звинуваченням у зв’язках із Фетхуллою Гюленом. Лише минулого тижня за подібними звинуваченнями було арештовано близько 700 осіб. Всього ж із липня 2016 року було звільнено із посад більше 150 тисяч осіб в рамках переслідування можливих учасників і прихильників перевороту. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ