рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна готується до навчань Sea Breeze-2019

  • Розсилка
  <span>У конференції беруть участь представники США, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Румунії, Данії, Норвегії, Туреччини, Молдови</span> - Україна готується до навчань Sea Breeze-2019
  У конференції беруть участь представники США, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Румунії, Данії, Норвегії, Туреччини, Молдови

  Навчання Sea Breeze є багатонаціональними військовими навчаннями в Україні, які проводяться у співпраці з силами Сполучених Штатів

  У Києві розпочалась підготовча конференція до українсько-американських навчань Sea Breeze-2019, які перетворюються на реальний інструмент підтримання стабільності та безпеки в Чорному морі.

  Про це заявив директор навчань від української сторони, заступник командувача ВМС ЗСУ з бойової підготовки Олексій Неїжпапа, інформує прес-служба Міноборони.

  «Цьогоріч навчання Sea Breeze-2019 є важливими, як ніколи. Ми працюємо на результат: це готовність до управління силами за стандартами НАТО, досягнення взаємосуміснісності підрозділів і кораблів, і найголовніше, що українсько-американське навчання Sea Breeze-2019 стає реальним інструментом підтримання стабільності та безпеки в Чорному морі», - заявив заступник командувача.  Як зазначається, під час роботи планувальних груп, проводиться уточнення штатів багатонаціонального морського штабу навчання та штабу керівництва навчанням, планів і завдань на міжконференційний період та визначення завдань на головну плануючу конференцію. Учасники заходу узагальнюють інформацію щодо сил та засобів, визначають навчальні питання, райони проведення, основні елементи та терміни наступних етапів з планування навчання.

  У конференції беруть участь представники США, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Румунії, Данії, Норвегії, Туреччини, Молдови. Крім національних ВМС до заходу залучено представників ДПСУ, Нацгвардії та АТЦ (антитерористичний центр - ред.) при СБУ, інформує Міноборони.

  Навчання Sea Breeze є багатонаціональними військовими навчаннями в Україні, які проводяться у співпраці з силами Сполучених Штатів.

  В акваторії Чорного моря 9 липня розпочались міжнародні військово-морські навчання Sea Breeze-2018, у яких взяли участь військово-морські сили 17 країн світу. Вони тривали до 21 липня.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ