Україна потрапила до двадцятки найбільш мілітаризованих країн світу

  Цього року Україна піднялася у рейтингу з 23-го на 15-те місце
  Упродовж 2016 року особливо високими темпами тривала мілітаризація Східної Європи. Про це повідомляє Міжнародний центр конверсії у Бонні (BICC), який у четвер, 1 грудня, презентував Глобальний індекс мілітаризації (GIM). «Унаслідок анексії Криму Росією та тривалого конфлікту у Східній Україні ситуація з безпекою у Європі
  • 1 Грудня, 2016, 14:49
  • Розсилка
  Військовий парад у Києві в День Незалежності
  Військовий парад у Києві в День Незалежності

  Цього року Україна піднялася у рейтингу з 23-го на 15-те місце

  Упродовж 2016 року особливо високими темпами тривала мілітаризація Східної Європи. Про це повідомляє Міжнародний центр конверсії у Бонні (BICC), який у четвер, 1 грудня, презентував Глобальний індекс мілітаризації (GIM).

  «Унаслідок анексії Криму Росією та тривалого конфлікту у Східній Україні ситуація з безпекою у Європі змінилася», – зазначається у звіті центру.  Через це спостерігається інтенсивна мілітаризація, особливо у Східній Європі. 

  Згідно з даними німецьких дослідників, Україна цього року піднялася у Глобальному індексі мілітаризації на 15-те місце (із 23-го торік).

  Росія посідає п'яте місце. 

  У першій десятці рейтингу – ще чотири європейські країни (Азербайджан, Вірменія, Греція та Кіпр).

  Німеччина перебуває на сотому місці (взагалі у списку 152 країни).

  Найбільш мілітаризованою країною світу залишається Ізраїль. Це пояснюється також високою часткою військовослужбовців у населенні цієї країни.

  Найбільше у світі витрачають на військові потреби США. При цьому Сполучені Штати перебувають у рейтингу лише на 31-му місці. Причиною цього є те, що порівняно з ВВП та кількістю населення військові витрати США не є найбільшими у світі, пояснив автор дослідження Макс Мучлер.

  Джерело: DW

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ