Україна запустить прямі авіарейси до Індії

  Нові рейси між Україною та Індією будуть тривати 6 годин 50 хвилин з періодичністю три-чотири рази на тиждень
  В Україні запускають прямі авіарейси до одного з найбільших міст Індії. Про це повідомляє прес-центр компанії «Міжнародні Авіалінії України». [READ_MORE] «1-го травня 2018 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» починає виконувати прямі регулярні рейси між Києвом та Делі», - йдеться
  • 13 Вересня, 17:17
  • Розсилка
  Аеропорт в Нью-Делі 
  Аеропорт в Нью-Делі 

  Нові рейси між Україною та Індією будуть тривати 6 годин 50 хвилин з періодичністю три-чотири рази на тиждень

  В Україні запускають прямі авіарейси до одного з найбільших міст Індії.

  Про це повідомляє прес-центр компанії «Міжнародні Авіалінії України».  «1-го травня 2018 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» починає виконувати прямі регулярні рейси між Києвом та Делі», - йдеться у повідомленні.

  Так, нові рейси між Україною та Індією будуть тривати 6 годин 50 хвилин з періодичністю три рази на тиждень, а з 7 червня 2018 року інтенсивність польотів збільшиться до 4 рейсів на тиждень.

  З Києва рейси будуть вилітати у понеділок, вівторок, четвер, п'ятницю. Зворотні вильоти з Делі - у вівторок, середу, п'ятницю і суботу.

  Рейси виконуватимуться на літаках Boeing 767-300 з трьома видами обслуговування - бізнес, преміум та економ класи.

  Мінімальна вартість квитка в обидва боки з урахуванням всіх зборів і податків становить: з Києва від 14,8 тисяч гривень (ціна може змінюватися в залежності від коливань курсу гривні до долару США), з Делі до Києва - від $529.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ