«Укрзалізниця» планує підвищити тарифи для бізнесу

  Перемовини з представниками бізнесу триватимуть близько місяця
  В.о. голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов має намір за місяць домовитися з бізнесом про збільшення залізничних тарифів. Про це Кравцов сказав журналістам, повідомляє «Інтерфакс-Україна». «Сподіваюся, можемо вирішити питання затвердження фінплану максимум протягом місяця. Він тісно пов'язаний з питанням вирішення
  • 9 Серпня, 23:26
  • Розсилка
  <p>Вантажний рухомий склад &laquo;Укрзалізниці&raquo;</p>

  Вантажний рухомий склад «Укрзалізниці»

  Перемовини з представниками бізнесу триватимуть близько місяця

  В.о. голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов має намір за місяць домовитися з бізнесом про збільшення залізничних тарифів.

  Про це Кравцов сказав журналістам, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

  «Сподіваюся, можемо вирішити питання затвердження фінплану максимум протягом місяця. Він тісно пов'язаний з питанням вирішення ситуації з індексацією тарифів, оскільки у фінплан закладається певний рівень індексації: максимум місяць, щоб підприємство не страждало, має бути вирішено це питання», - сказав він.

  Кравцов розраховує, що рішення щодо індексації буде знайдено в результаті відвертої дискусії з бізнесом на основі принципу «партнерства на рівних».

  Він наголосив, що з 2018 року необхідно ввести нову прозору, зрозумілу і прогнозовану систем тарифоутворення з прив'язкою до об'єктивних індексам, зокрема, інфляції і промислових цін.

  «Це має бути прозоро, зрозуміло для всіх учасників ринку і за певною погодженою формулою», - зазначив Кравцов.

  Також новий керівник «Укрзалізниці» хоче запустити поїзд до Відня.

  Як відомо, Кабінет міністрів у середу призначив голову наглядової ради ПАТ «Українська залізниця», першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова виконувачем обов'язків голови правління «Укрзалізниці».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ