«Укрзалізниця» призупинила онлайн-резервування квитків

  В «Укрзалізниці» пішли на цей крок через спекулянтів
  Відсьогодні, 1 грудня, на період новорічних свят, в якості експерименту буде призупинено надання послуги резервування місць у поїздах через інтернет. Квитки через інтернет відтепер можна лише придбати, а не зарезервувати. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укрзалізниця». У компанії пояснюють, що пішли на цей крок у рамках
  • 1 Грудня, 2016, 20:11
  • Розсилка
  Онлайн-резервування квитків
  Онлайн-резервування квитків

  В «Укрзалізниці» пішли на цей крок через спекулянтів

  Відсьогодні, 1 грудня, на період новорічних свят, в якості експерименту буде призупинено надання послуги резервування місць у поїздах через інтернет. Квитки через інтернет відтепер можна лише придбати, а не зарезервувати. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укрзалізниця».

  У компанії пояснюють, що пішли на цей крок у рамках антикорупційних заходів.

  Рішення призупинити операцію резервування місць у поїздах через мережу інтернет прийнято керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» з огляду на численні звернення пасажирів щодо проблем із придбанням квитків у період масових перевезень, зокрема на зимові свята. В «Укрзалізниці» сподіваються, що такий експеримент дозволить запобігти зловживанням, пов’язаним із незаконним перепродажем проїзних документів.  Таким чином, з 1 грудня 2016 року впродовж новорічних свят послуга резервування квитків через мережу інтернет буде недоступною.

  Нагадаємо, що зарезервувати місця в поїздах через інтернет можна було від самого початку запровадження продажу квитків через всесвітню мережу. До 1 грудня 2016 року квитки можна було зарезервувати на 24 години, і коштувала ця послуга пасажирові 17 грн.

  Для покращення обслуговування громадян, уникнення непорозумінь при посадці в поїзд «Укрзалізниця» постійно звертається до пасажирів з проханням не купувати квитки в сторонніх осіб, а виключно в касі або через офіційний онлайн-сервіс ПАТ «Укрзалізниця» - booking.uz.gov.ua та агентів, підключених до автоматизованої системи продажу квитків. Також залізничники звертають увагу правоохоронних органів на численні скарги громадян щодо протиправної діяльності перекупників на вокзалах.

  Нагадаємо, публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця» оприлюднила інфографіку, в якій показано, як зміниться вартість квитків після індексації тарифів у 2017 році.

  Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» планує наступного року підвищити залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25%, а на проїзд у пасажирських поїздах – на 35%. 

  Голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян заявив, що підвищення тарифів на послуги «Укрзалізниці» у 2017 відбудеться тільки після втілення реформ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ