Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Угорщині закривають газету і радіо, які найбільше критикують Орбана

  • Розсилка
  В Угорщині закривають газету і радіо, які найбільше критикують Орбана

  Останній номер газети Magyar Nemzet, яка працювала 80 років, вийде 11 квітня

  В Угорщині закриваються два медіа, що входять до бізнес-імперії угорського олігарха Лайоша Сімішки, який відкрито підтримує праворадикальну партію «Йоббік».

  Мова йде про одну з найбільших та найвпливовіших угорських газет, опозиційну Magyar Nemzet, та радіостанцію Lánchíd Rádió. Під час виборчої кампанії Magyar Nemzet  публікувала численні матеріали про корупцію в уряді. 

  На сайті Magyar Nemzet розміщено повідомлення, що у зв’язку з фінансовими проблемами та на основі рішення власників паперова та онлайн-версія газети припиняють існування.

  Останній номер газети вийде в середу, 11 квітня. Співробітників про закриття видання, яке пропрацювало 80 років, повідомили у вівторок вранці.

  Lánchíd Rádió повідомило про аналогічні причини зупинки роботи. Воно припинить мовлення у ніч на середу.

  Лайош Сімішка, один із найбагатших бізнесменів Угорщини, в минулому був близькими другом прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та підтримував партію «Фідес».

  Однак в 2014 році вони посварились і Сімішка кинув усі сили на підтримку найбільшого конкурента правлячої партії – праворадикальної «Йоббік».

  На парламентських виборах 8 квітня партія «Йоббік» зайняла друге місце та матиме 25 мандатів в угорському парламенті. Однак політ сила сподівалась на кращі показники. У зв’язку з провалом на виборах лідер «Йоббіка» Габор Вона подав у відставку.

  Читайте також статтю: Угорщина зробила свій вибір

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ