В Україні почнуть стимулювати виробництво тепла з альтернативних джерел

  Закон дозволить зменшити імпорт газу, замінивши його українським енергетичним ресурсом, зазначають його автори
  Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому зміни до закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел. Законопроект №4334 підтримало 238 народних обранців. Так, уряд зможе здійснювати компенсації підприємствам, що виробляють теплову енергію на установках з
  • 21 Березня, 12:23
  • Розсилка

  Закон дозволить зменшити імпорт газу, замінивши його українським енергетичним ресурсом, зазначають його автори

  Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому зміни до закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

  Законопроект №4334 підтримало 238 народних обранців.

  Так, уряд зможе здійснювати компенсації підприємствам, що виробляють теплову енергію на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, ТЕС та когенераційні установки.

  Суб'єктам господарювання компенсуватимуть різницю між тарифом на теплову енергію, вироблену на таких установках для потреб державних і комунальних установ, та тарифом для потреб населення.

  Закон також передбачає встановлення та щомісячний перегляд для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію, що виробляється з альтернативних джерел.

  Крім того, встановлюється ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, а також певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо енергія виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ