В Україну їде представник Держдепу з питань оборони

  В Україні посол Кейданов зустрінеться з чиновниками цивільних відомств і міністерств оборони,
  Заступник помічника держсекретаря США з військово-політичних питань посол Тіна Кейданов в період 23-29 квітня здійснить візити до Німеччини, Естонії і України «для обговорення ряду питань міжнародної безпеки». Про це офіційно повідомив у п’ятницю Державний департамент США. «У Естонії і Україні посол Кейданов зустрінеться з
  • 22 Квiтня, 00:13
  • Розсилка

  В Україні посол Кейданов зустрінеться з чиновниками цивільних відомств і міністерств оборони,

  Заступник помічника держсекретаря США з військово-політичних питань посол Тіна Кейданов в період 23-29 квітня здійснить візити до Німеччини, Естонії і України «для обговорення ряду питань міжнародної безпеки».

  Про це офіційно повідомив у п’ятницю Державний департамент США.

  «У Естонії і Україні посол Кейданов зустрінеться з чиновниками цивільних відомств і міністерств оборони, для обговорення широкого спектру військово-політичних питань, в тому числі регіональних стратегічних пріоритетів, а також допомоги в сферах безпеки, співпраці між оборонними відомствами та пов’язаними з цим питаннями», – зазначається в поширеному документі.

  Розпочне свій візит американський посол з Німеччини. Там вона проведе консультації з представниками Європейського командування США у ФРН та зустрінеться з іншими високопоставленими американськими представниками в регіоні.

  Як повідомили в Держдепартаменті, Кейданов обговорить з ними зусилля з підтримки союзників по НАТО. Крім того, йтиметься про сприяння коаліції протистояння ІДІЛ, а також зміцнення безпеки в Афганістані. 

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ