Вартість проїзду столичному метро подорожчала до п’яти гривень

  Відсьогодні вартість проїзду у метрополітені зросте на одну гривню
  У Києві, з суботи, 15 липня, подорожчав проїзд у громадському транспорті. За розпорядженням Київської міської державної адміністрації, нові ціни на проїзд введені для метрополітену, а також для всіх видів столичного наземного громадського транспорту. Згідно з документом, вартість проїзду в метро становитиме 5 гривень, а в наземному міському
  • 15 Липня, 09:34
  • Розсилка
  Вартість проїзду в метро становитиме 5 гривень
  Вартість проїзду в метро становитиме 5 гривень

  Відсьогодні вартість проїзду у метрополітені зросте на одну гривню

  У Києві, з суботи, 15 липня, подорожчав проїзд у громадському транспорті. За розпорядженням Київської міської державної адміністрації, нові ціни на проїзд введені для метрополітену, а також для всіх видів столичного наземного громадського транспорту.

  Згідно з документом, вартість проїзду в метро становитиме 5 гривень, а в наземному міському транспорті (у тролейбусах, трамваях, автобусах, на фунікулері) – 4 гривні.

  Проїзд пільгових категорій громадян здійснюватиметься згідно з вимогами законодавства України.

  Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що столична влада зробить усе можливе, щоб підвищення вартості проїзду в міському комунальному транспорті якомога менше зачепило соціально незахищені категорії громадян.

  Нагадаємо, що кияни зможуть використовувати жетони і разові квитки на наземний транспорт, придбані до подорожчання проїзду 15 липня, до 31 липня.

  Джерело: 112 Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ