Кличко: Заборона на продаж алкоголю вночі – європейська практика. І вона повинна продовжитися в Києві

  Горілчане протистояння
  Заборона на продаж алкоголю вночі є європейською практикою, яку Київ має наслідувати. І тому така заборона повинна продовжити діяти. Про це в ефірі каналу «NewsOne» заявив мер Києва Віталій Кличко. За словами Віталія Кличка, нині йде значне протистояння такому рішенню Київради. «Алкогольна мафія лобіювала розгляд у судах
  • 15 Липня, 08:43
  • Розсилка

  Горілчане протистояння

  Заборона на продаж алкоголю вночі є європейською практикою, яку Київ має наслідувати. І тому така заборона повинна продовжити діяти. Про це в ефірі каналу «NewsOne» заявив мер Києва Віталій Кличко.

  За словами Віталія Кличка, нині йде значне протистояння такому рішенню Київради.

  «Алкогольна мафія лобіювала розгляд у судах питання щодо скасування рішення про заборону продажу алкоголю вночі», – сказав Віталій Кличко.   

  Водночас мер Києва зауважив, що щодня отримує дані про кримінальні порушення в столиці, і переважна частина з них здійснюється особами в стані алкогольного сп’яніння.

  «Можу сказати, що заборона продажу алкоголю вночі дасть змогу зменшити кількість порушень закону. Це – не вигадка Київради. Це – європейська практика. Тому ми повинні переймати найкращий досвід. І один  із прикладів – заборона продажу алкоголю вночі», – додав  Віталій Кличко. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ