Відома українська співачка стала Послом доброї волі

  Виконавиця займатиметься питаннями глобальної боротьби з торгівлею людьми
  Відома українська співачка та переможниця Євробачення-2016 Джамала стала Послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ). Як передає Центр новин ООН, виконавиця займатиметься питаннями глобальної боротьби з торгівлею людьми. Так, українська співачка візьме участь в інформаційній кампанії, присвяченій боротьбі з сучасними
  • 12 Жовтня, 03:34
  • Розсилка
  Джамала
  Джамала

  Виконавиця займатиметься питаннями глобальної боротьби з торгівлею людьми

  Відома українська співачка та переможниця Євробачення-2016 Джамала стала Послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ).

  Як передає Центр новин ООН, виконавиця займатиметься питаннями глобальної боротьби з торгівлею людьми.

  Так, українська співачка візьме участь в інформаційній кампанії, присвяченій боротьбі з сучасними формами рабства.

  Крім того, Джамала зніметься в спеціальному відеоролику, присвяченому цій проблемі. Відповідний кліп повинен з’явитись у ефірі українських телеканалів 18 жовтня, саме цього дня в Європі відзначається День боротьби з торгівлею людьми.

  «Торгівля людьми та сучасні форми рабства є глобальними злочинами, відтак стосуються всіх країн світу. Щорічно внаслідок торгівлі, насильницького вербування або застосування інших методів примусу мільйони людей потрапляють в мережі трудової експлуатації, з яких не можуть вибратися. Сотні тисяч людей працюють до знемоги в майстернях з потогінною системою, на полях, в шахтах або використовуються в ролі безправної домашньої прислуги. Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, число жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 мільйон осіб», – наголосили в МОМ.

  Нагадаємо, раніше відома українська співачка Джамала, що має кримськотатарське коріння, поділилася своїми думками про те, як вижити в окупованому Криму тим, що залишились та як повернути півострів.

  Вона, зокрема, наголосила, що дуже важливо об’єднуватися.

  Вона додала, що сьогодні у поверненні Криму має допомогти досвід покоління. При цьому у сучасному поколінні мають допомагати нові технології.

  «Сьогодні це навіть легше, тому що є інтернет, є різні мережі, приховані чати. Мені здається, що зараз більше можливостей бути ближче один до одного і відчувати плече один одного», – підкреслила вона. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ