«Вийняли вікно і викликали швидку». Заступниця Гройсмана поскаржилась на поїзд з Херсона

  Климпуш-Цинцадзе чекає звіту очільника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна на засіданні уряду
  Віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе шокована умовами, в яких люди в ці спекотні останні дні вимушені перебувати, подорожуючи потягами «Укрзалізниці». На своїй сторінці у «Фейсбук» чиновниця розповіла історію  про те, як люди, подорожуючи з відпустки, через нестерпну спеку вимушені були виносити  вікно у
  • 7 Серпня, 19:15
  • Розсилка
  <p>22 липня в поїзді&nbsp;<span>Миколаїв &ndash; Івано-Франківськ пасажири також виносили &nbsp;вікна через нестерпну спеку</span></p>
<p>Фото:&nbsp;<span>&nbsp;</span>&laquo;Варта1&raquo;&nbsp;</p>

  22 липня в поїзді Миколаїв – Івано-Франківськ пасажири також виносили  вікна через нестерпну спеку

  Фото:  «Варта1» 

  Климпуш-Цинцадзе чекає звіту очільника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна на засіданні уряду

  Віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе шокована умовами, в яких люди в ці спекотні останні дні вимушені перебувати, подорожуючи потягами «Укрзалізниці». На своїй сторінці у «Фейсбук» чиновниця розповіла історію  про те, як люди, подорожуючи з відпустки, через нестерпну спеку вимушені були виносити  вікно у вагоні.

  «Поїзд 297 Херсон-Київ, що сьогодні прибув до Києва, вагон 12... Спека надмірна протягом всієї подорожі - вікна не відчиняються, кондиціонер не працює... Пасажири в задусі; когось, хто їхав після недавньої операції на серці, ледве відкачували всю дорогу; провідник від спеки просто знепритомнів. На якійсь із станцій довелося викликати швидку. Пасажири ніби й не розгубилися - дзвонили на гарячу лінію «Укрзалізниці», а звідти порадили - увага!: вийняти скло з вікон! Так і зробили....добралися», - написала вона.

  Климпуш-Цинцадзе додала, ще тепер чекає звіту очільника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна на засіданні  уряду.


  .jpg_18

  «Конкретики вистачає для запитань, на жаль, не лише з цієї показової історії», - додала вона.

  У свою  чергу в  коментарях до посту віце-прем’єра міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що відповідь на цю історію одна – «негайне  звільнення керівництва  УЗ».

  Напередодні залізничники Придніпровської магістралі зафіксували найвищу температуру + 51 градус на станціях Дніпро, Кривий Ріг, Апостолове, Верховцеве.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ