рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Військові США та України проведуть спостережний політ над Росією

  • Розсилка
  Військові США та України проведуть спостережний політ над Росією

  Спостережний політ буде здийснений з 10 по 14 лютого на румунському літаку спостереження Ан-30 з аеродрому «Кубинка»

  Спільна місія США і України в період з 10 по 14 лютого виконає спостережний політ над територією Росії. Про це повідомляє ТАСС.

  За словами начальника Національного центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергія Рижкова, в ході польоту за узгодженим маршрутом російські фахівці на борту літака спостереження контролюватимуть суворе дотримання узгоджених параметрів польоту і застосування передбаченої угодою апаратури спостереження.

  «У період з 10 по 14 лютого в межах реалізації міжнародної Угоди щодо відкритого неба спільна місія США і України виконає спостережний політ над територією Російської Федерації на румунському літаку спостереження Ан-30 з аеродрому «Кубинка»«, - заявив Рижков.

  Угода щодо відкритого неба - багатосторонній міжнародний документ, підписаний 24 березня 1992 року в місті Гельсінкі представниками 23 держав, що входять до Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Метою угоди є сприяння зміцненню довіри між державами через удосконалення механізмів контролю за військовою діяльністю і за дотриманням синних договорів у галузі контролю над озброєннями. Документ встановлює режим відкритого неба для забезпечення можливості його учасникам здійснювати обльоти територій один одного. Учасниками угоди є понад 30 країн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ