WikiLeaks опублікував десяту частину листування глави штабу Клінтон

  Адміністрація форуму викладає переписку партіями по кілька тисяч листів
  Портал WikiLeaks опублікував десяту частину листування голови виборчої кампанії кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон Джона Подести. Про це повідомляється в твіттері організації. Раніше WikiLeaks опублікував дев'яту частину листування глави штабу Клінтон. RELEASE: The Podesta Emails Part 10
  • 18 Жовтня, 2016, 03:35
  • Розсилка

  Адміністрація форуму викладає переписку партіями по кілька тисяч листів

  Портал WikiLeaks опублікував десяту частину листування голови виборчої кампанії кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон Джона Подести. Про це повідомляється в твіттері організації.

  Раніше WikiLeaks опублікував дев'яту частину листування глави штабу Клінтон.  Публікація першої частини відбулася 8 жовтня. Адміністрація форуму викладає переписку партіями по кілька тисяч листів.

  Представники Клінтон до сих пір не підтвердили і не спростували достовірність оприлюднених листів. Поки неясно, як довго організація Джуліана Ассанжа має намір публікувати листування Подести.

  Нагадаємо, останній з численних скандалів, пов'язаних з висловлюваннями Трампа, розгорівся через публікацію його вульгарної бесіди про жінок з шоуменом Біллі Бушем. У записі, датованому ще 2005 роком, нинішній кандидат в президенти у вельми розкутій манері зізнається, що намагався спокусити заміжню жінку, але у нього «не вийшло». Після оприлюднення запису на Трампа з критикою накинулися як демократи, так і самі республіканці. Мільярдер в спеціальному відеозверненні приніс вибачення, «якщо хтось образився». Він також заявив, що оприлюднення його скандальних висловів є лише «спробою відвернути увагу від проблем, що стоять перед США».

  Тим часом журналісти ідентифікували заміжню жінку, про невдалу спробу близькості з якою у нецензурних виразах розповідав Дональд Трамп. 

  На заяви Трампа вже відреагувала його дружина Меланія.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ