Янукович отримав повідомлення про підозру у держзраді, - ГПУ

  Луценко заявляє про юридичну правомочність підозри Януковичу в суді з екс-беркутівцям
  Генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі програми «Право на владу» заявив про те, що екс-президенту Віктору Януковичу офіційно вручено повідомлення про підозру у державній зраді. «У мене є відповідь міжнародної пошти про те, що вони взяли цей лист і доправили його до адресату. Цього достатньо, щоб за українськими та
  • 2 Грудня, 2016, 01:09
  • Розсилка

  Луценко заявляє про юридичну правомочність підозри Януковичу в суді з екс-беркутівцям

  Генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі програми «Право на владу» заявив про те, що екс-президенту Віктору Януковичу офіційно вручено повідомлення про підозру у державній зраді.

  «У мене є відповідь міжнародної пошти про те, що вони взяли цей лист і доправили його до адресату. Цього достатньо, щоб за українськими та міжнародними нормами, що йому офіційно вручена підозра», — заявив він.

  Генпрокурор також зазначив, що його виступ у суді під час перерви у допиті В. Януковича, «достатній для того, щоб сказати, що норма КПК роз’яснення суті підозри дійшла до підозрюваного».

  Нагадаємо, Януковича викликали до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 5-го та 9 грудня на 10:00 на допит та для інших процесуальних дій як підозрюваного у кримінальному провадженні про розстріл Майдану.

  28 листопада відбувся відеодопит Януковича.

  Янукович заявив, що просить вибачення у родичів загиблих на Майдані, а також додав, що якби він не виїхав з країни, то така війна, як на Донбасі, почалася б на всій території України. 

  Як повідомлялось, екс-президент повідомив, що йому нічого не відомо про те, які накази віддавалися представникам силових відомств уранці 20 лютого 2014 року, під час подій на Майдані, внаслідок яких загинули та були поранені учасники масових акцій протесту. Під час відеодопиту виявилось, що Янукович мало що пам'ятає.

  Як раніше повідомлялося, генеральний прокурор України Юрій Луценко офіційно усно оголосив підозру у державній зраді екс-президенту Януковичу.

  Янукович під час відеодопиту звинуватив у розстрілі Майдану «Правий сектор» і «Свободу». Він також розповів, чому не підписав угоду з ЄС про зону вільної торгівлі.

  Також Янукович запевняє, що в день розстрілу активістів Євромайдану, 20 листопада, мав інформацію, що стріляли начебто з будинків, контрольованих протестувальниками, але не може пригадати, хто йому надав такі дані.

  Читайте також статтю «Главкома» «Дубль два. Свідок Янукович майже нічого «не пам'ятає»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ