Заарештований перший підозрюваний у вбивстві водія BlaBlaCar, - ЗМІ
Підозрюваний Голуб був затриманий 4 серпня силами кількох спецпідрозділів
Колишній боєць «Правого сектора» Дмитро Голуб з позивним «Тоф» сьогодні був заарештований судом на два місяці за підозрою у вбивстві водія BlaBlaCar Тараса Познякова. Про це повідомляє «Страна» з посиланням на джерела в правоохоронних органах.
Голуба затримали у четвер, 4 серпня, силами кількох спецпідрозділів. Також у «Тофа» знайшли зброю.
Як відомо, у викраденні водія Blablacar Тараса Познякова підозрюються колишні бійці «Правого сектора» Закарпаття - Луан Кингисепп (позивний "Лука") і Дмитро Голуб (позивний «Тоф»). Слідство встановило, що Луан Кингисепп застрелив його з пістолета. Нацполіція поки офіційно не підтверджує вбивство львів'янина.
Саме 36-річний Дмитро Голуб реєструвався на сайті BlaBlaCar і зв'язувався з Тарасом Позняковим з аккаунта вигаданої дівчини. Це вдалося з'ясувати після того, як в будинку Голуба був виявлений його ноутбук.
Тарас Позняков зник ще у квітні цього року. Пізніше поліція знайшла його автомобіль. Тіло Познякова досі не знайдено.
Коментарі — 0