Запобіжний захист Шабуніну оберуть сьогодні

  Захист проситиме випустити антикорупціонера під підписку
  Суд усе ж розгляне в середу питання щодо обрання запобіжного заходу голові правління ГО «Центр протидії корупції» Віталію Шабуніну. Таку уточнену інформацію надала Укрінформу член правління ЦПК Олександра Устінова. «Суд таки буде сьогодні у другій половині дня, точний час невідомий», - сказала вона.  Водночас
  • 16 Серпня, 12:39
  • Розсилка
  Віталій Шабунін
  Віталій Шабунін

  Захист проситиме випустити антикорупціонера під підписку

  Суд усе ж розгляне в середу питання щодо обрання запобіжного заходу голові правління ГО «Центр протидії корупції» Віталію Шабуніну.

  Таку уточнену інформацію надала Укрінформу член правління ЦПК Олександра Устінова.

  «Суд таки буде сьогодні у другій половині дня, точний час невідомий», - сказала вона. 

  Водночас Устінова повідомила, що на засіданні суду захист Шабуніна буде просити обрати запобіжний захід - особисте зобов’язання.

  Раніше у ЦПК сказали, що Шабуніну у зв’язку зі зміною кваліфікації злочину Дніпровський районний суд не обиратиме запобіжний захід - замість цього він підписав особисте зобов’язання повідомляти слідчих про своє пересування.

  Нагадаємо, 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав одного удару по обличчю Філімоненка, що «спричинило тривалий розлад здоров'я останнього у вигляді закритої травми обличчя».

  Антикорупційному активісту інкримінують статтю 122 Кримінального кодексу «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження».

  Це правопорушення карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

  Сьогодні, 16 серпня, Шабуніну оголосили підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

   

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ