Син Жириновського заявив, що дітям з серйозними патологіями не можна народжуватися

  Жириновський підтримав цинічну заяву сина
  Лідер фракції ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що підтримує висловлювання віце-спікера Держдуми від ліберал-демократів, свого сина Ігоря Лебедєва про те, що дітям з серйозними патологіями не можна народжуватися. «У всьому світі патології, зміни людської природи. Так людство впаде. Треба рятувати людство. У тому числі (шляхом того. –
  • 13 Вересня, 13:19
  • Розсилка
  Лідер фракції ЛДПР Володимир Жириновський
  Лідер фракції ЛДПР Володимир Жириновський

  Жириновський підтримав цинічну заяву сина

  Лідер фракції ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що підтримує висловлювання віце-спікера Держдуми від ліберал-демократів, свого сина Ігоря Лебедєва про те, що дітям з серйозними патологіями не можна народжуватися.

  «У всьому світі патології, зміни людської природи. Так людство впаде. Треба рятувати людство. У тому числі (шляхом того. – Ред.), щоб лікарі могли визначати (патологію. – Ред.) і рекомендувати (переривати вагітність. – Ред.)», - передає слова Жириновського ТАСС.

  При цьому Жириновський висловив упевненість, що в більшості випадків після переривання вагітності через патології потім у жінки народжується здорова дитина.

  Особливо він підкреслив, що вже народжена дитина інвалід «повинна жити», але заявив, що «не помітив великої черги» з «жалісливих», які беруть дитину-інваліда з дитбудинку на виховання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ