ЗМІ заявили про втручання України у вибори президента США

  За версією видання, Україна допомагала офісу Клінтон відшукати компромат на Трампа, що мав зашкодити його кампанії
  Видання Politico опублікувало своє власне розслідування щодо начебто втручання української влади у виборчу кампанію президента США. [READ_MORE] «Згідно з розслідуванням Politico, українські урядовці намагалися допомогти Хілларі Клінтон і публічно поставити кандидатуру Трампа під сумнів. Вони також поширили документи про причетність
  • 11 Сiчня, 18:20
  • Розсилка

  За версією видання, Україна допомагала офісу Клінтон відшукати компромат на Трампа, що мав зашкодити його кампанії

  Видання Politico опублікувало своє власне розслідування щодо начебто втручання української влади у виборчу кампанію президента США.  «Згідно з розслідуванням Politico, українські урядовці намагалися допомогти Хілларі Клінтон і публічно поставити кандидатуру Трампа під сумнів. Вони також поширили документи про причетність головного помічника до корупції і запропонували розслідувати це питання. Також вони допомагали союзникам Клінтон шукати наклепницьку інформацію про Трампа і його радників», - йдеться в матеріалі.

  Зокрема, вони згадують про «амбарну книгу» Партії регіонів та ім'я американського політтехнолога Пола Манафорта, яке там вказано. У свою чергу, Пол Манафорт, який раніше був у штабі колишнього президента Віктора Януковича, а до літа цього року був менеджером виборчої кампанії Дональда Трампа, але пішов з команди саме через скандал з оприлюдненою «чорною касою» Партії регіонів.

  «Українські зусилля вплинули на результати гонки, змусивши Манафорта піти у відставку, а також у поширенні інформації, що кампанія Трампа була глибоко пов'язана з ворогом України на Сході - Росією. Але вони були набагато менш узгоджені або централізовано спрямовані, ніж ймовірне хакерські атаки зі сторони Росії щодо демократів», - зазначили у виданні.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ