рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одеські митники підрахували, скільки розмитнили контейнерів

  • Розсилка
  Одеські митники підрахували, скільки розмитнили контейнерів

  В Одеській області кількість розмитнених контейнерів зросла у 1,5 рази

  У першому кварталі 2018 року одеські митники оформили 14,7 тисяч контейнерів. Це у 1,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума платежів до бюджету від розмитнених вантажів в режимі «імпорт» склала 2,5 мільярдів гривень.

  Про це повідомили в Департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації. 

  «Надходження до бюджету збільшились на 63%, порівняно з відповідним періодом минулого року. Таких показників вдалось досягти, зокрема, завдяки впровадженню новацій у митній справі. Започатковано декілька пілотних проектів, які спрямовані на поліпшення умов ведення бізнесу. Наприклад, «Автомобільний ХАБ», де за принципом «єдиного вікна» організовано спільну роботу 7 державних та недержавних органів і установ. Це значно спрощує процедуру розмитнення», - підкреслив директор департаменту економічного розвитку та економічної політики та стратегічного розвитку Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов. 

  У першому кварталі 2018 року фітосанітарний контроль в режимі «імпорт» пройшли 4232 контейнери із 105,2 тисяч тонн овочів та фруктів, що в 1,8 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

  Нагадаємо, у березні в порту Одеської області розмитнили рекордну партію фруктів. На розмитнення та перевірку вантажу з Республіки Еквадор знадобилося лише 5 днів. При цьому, сума платежів до бюджету склала понад 8,5 мільйонів гривень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ