рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Як українки малювали мультик про Ван Гога»

  • Прес-конференція
  • Учасники: Катерина Очередько, Тетяна Очередько
  • Розсилка
  «Як українки малювали мультик про Ван Гога»

  АНОНС 12 квітня, середа, о 12.30 інформаційному агентстві «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) прес-конференція на тему: «Як українки малювали мультик про Ван Гога» Запрошені гості: Катерина та Тетяна Очередько , сестри художниці, які розкажуть по свій досвід роботи над першим повнометражним анімаційним фільмом “Loving Vincent” у BreakthruFilmStudio в Гданську, Польща.

  "Loving Vincent" – анімаційна стрічка про життя і загадкову смерть легендарного нідерландського художника Вінсента Ван Гога. Фільм вже на стадії створення викликав великий резонанс, адже "Loving Vincent" створений повністю вручну олійними фарбами і відтворює стилістику картин Ван Гога.

  Над створенням фільму в Польщі працювали близько ста європейських художників, здатних малювати в техніці Ван Гога, в тому числі Катерина та Тетяна. За 10 місяців дівчата зробили 2160 кадрів. Під час artis talk вони покажуть свої робочі матеріали.

  Довідка. Катерина та Тетяна Очередько - учасниці понад 10 міжнародних виставок та конкурсів у Польщі, Болгарії, Єгипті, США, Італії, Німеччині, Бельгії, Австралії, Китаї. Кураторки та учасниці проекту “ART TWINS”. Їхні роботи є в приватних колекціях країн Європи, США, Єгипті та музейних колекціях в Україні. Акредитація: 2535474 #


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ