«Нещеплені діти. Чи порушить держава їхнє право на освіту?»

  • Прес-конференція
  •  glavcom.ua
  • Учасники: Дмитро Моргун
  • Розсилка
світлина з відкритих джерел - «Нещеплені діти. Чи порушить держава їхнє право на освіту?»
світлина з відкритих джерел

18 вересня 2018, вівторок, об11:00 в прес-центрі ІА «Главком» (Шовковична 8/20.) відбудеться прес-конференція на тему: «Нещеплені діти. Чи порушить держава їхнє право на освіту?» Запрошені гості: Дмитро Моргун, адвокат, який проаналізує лист в.о. міністра охорони здоров’я та міністра освіти щодо рекомендацій про недопуск нещеплених дітей у навчальні заклади; що з цього приводу каже вітчизняне та міжнародне законодавство – Конституція, рішення Конституційного суду, Конвенція про захист прав та основоположних свобод; чи відповідає стаття 15 закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» Конституції та Конвенції, чи варто очікувати позовів батьків нещеплених дітей до ЄСПЛ; що робити батькам, коли державні органи порушують право дітей на освіту. Акредитація: 2535474


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Натисніть «Подобається», щоб читати
Glavcom.ua в Facebook

Я вже читаю Glavcom в Facebook

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Про використання cookies: Продовжуючи переглядати glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом і погоджуєтеся на використання файлів cookies Згоден   Про файли cookies

«Нещеплені діти. Чи порушить держава їхнє право на освіту?»