Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Механізм виправлення судових помилок: 20 справ засуджених довічно за сумнівними вироками»

  • Прес-конференція
  • Учасники: Олег Левицький, Андрій Діденко, представник Уповноваженого ВРУ з прав людини, народні депутати
  • Розсилка
  Світлина з відкритих джерел - «Механізм виправлення судових помилок: 20 справ засуджених довічно за сумнівними вироками»
  Світлина з відкритих джерел

  24 вересня, понеділок, о 12.00 у приміщенні інформаційного агентства «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція на тему: «Механізм виправлення судових помилок: 20 справ засуджених довічно за сумнівними вироками» Учасники: Олег Левицький адвокат, керівник громадської приймальні УГСПЛ; Андрій Діденко, координатор програм Харківської правозахисної групи, запрошені народні депутати автори Законопроекту №2033а, представник представник Уповноваженого ВРУ з прав людини.
  Учасники прес-конференції обговорять наступні питання: механізм виправлення судових помилок; які наслідки реформи 2010 Верховного Суду, якого було позбавлено повноважень перегляду кримінальних справ в порядку виключного провадження; доля проекту Закону України № 2033а. який отримав схвальний висновок від Генерального директорату з прав людини та верховенства права РЄ; експерти ХПГ дослідили 8 справ засуджених довічно, за радянським КПК в редакції 1960 року, за судовими рішеннями, що викликають розумний сумнів щодо своєї справедливості Акредитація: 2535474

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ