Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Дослідження політичних репресій та подолання наслідків тоталітарних режимів на прикладі Центру досліджень геноциду і спротиву жителів Литви»

  • Прес-конференція
  • Учасники: Тереза Біруте Бураускайте, Крістіна Бурінскайте, Арунас Бубніс
  • Розсилка
  Лозунг, написаний на стіні будинку. 70-80 роки. Литва. Світлина: genocid.l - «Дослідження політичних репресій та подолання наслідків тоталітарних режимів на прикладі Центру досліджень геноциду і спротиву жителів Литви»
  Лозунг, написаний на стіні будинку. 70-80 роки. Литва. Світлина: genocid.l

  26 квітня 2019, п’ятниця, о 10:00 в прес-центрі ІА «Главком» (Київ, Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція на тему: «Дослідження політичних репресій та подолання наслідків тоталітарних режимів на прикладі Центру досліджень геноциду і спротиву жителів Литви». Запрошені гості: Тереза Біруте Бураускайте, генеральний директор Центру, дисидентка, член Комісії з дослідження злочинів сталінізму Литовського руху за перебудову ; Крістіна Бурінскайте, працівник департаменту дослідження геноциду і опору Центру; Арунас Бубніс, директор департаменту дослідження геноциду і опору Центру. Учасники прес-конференції розкриють наступні питання: форми і методи діяльності КГБ, публікація документів про визвольний рух та КГБ в інтернеті, проблеми засудження злочинів комуністичного тоталітарного режиму, досвід люстрації, реалізація політики національної пам'яті, подолання наслідків тоталітарного минулого. Акредитація: (044) 253 54 74

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ