Андрій Лунін провів шикарний матч, але не зміг зробити дива

Лунін - найкращий гравець матчу
MasFutbolMARCA via Twitter

Українець Лунін зробив феноменальний сейв, але не зміг взяти пенальті

Українця було визнано найкращим гравцем матчу 26 туру Сегунди в якому його клуб «Ов'єдо» грав проти «Райо Вальєкано». Гра завершилася з рахунком 1:1 та гра українця беспосередньо вплинула на цей результат.

Лунін провів дуже сильну гру та кілька разів врятував свої команду. Зокрема, на 18-й хвилини українець потягнув «мертвий м’яч».

На на 75-й хвилині Лунін міг стати абсолютним героєм – за допомогою VAR у його ворота була признчено пенальті – українець майже відбив удар Леонардо Ульоа, але «але» не рахується навіть у другій іспанській лізі.

Після пропущеного пенальті Лунін від душі вдарив ногою в штангу, а потім натягнув вортарський светр на голову і мало не заплакав від розчарування.

Тим не менше, старання юного голкіпера не лишилися не поміченими – нагорода кращому гравцю – є тому підтвердженням.

Українець також був задоволений собою, про що повідомив у соцмережах.