рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чванливі водії у Києві попсували культовий баскетбольний майданчик і перетворили його на стоянку (фото)

  • Розсилка
  Для цих людей важливий лише власний комфорт - Чванливі водії у Києві попсували культовий баскетбольний майданчик і перетворили його на стоянку (фото)
  Для цих людей важливий лише власний комфорт
  Фейсбук Олександра Ліщука

  Схожі катавасії в пушкінському парку трапляються не вперше

  Черговий акт кричущого свавілля зафіксований у центрі Києва. На цей раз на догоду ледачим і чванливим рогопилам був принесений у жертву культовий баскетбольний майданчик на Шулявці, в Пушкінському парку столиці України.  Річ у тім, що в Пушкінському парку чимало ресторанів (один з них пафосно горів у серпні 2017 року), які зведені там не зовсім законно, як наслідок - паркувальних місць бракує, а пройти кілька десятків метрів для власників джипів - не за статусом, може відвалитися ПВВ (почуття власної важливості). Також бореться за паркомісця і «Експоцентр», котрий знаходиться поруч.


  01

  Баскетболісти-аматори вже звикли до того, щоб відновлювати кільце. Фото Олександра Ліщука

  Йдучи на зустріч побажанням ледачих власників елітних авто - адміністрація прийняла рішення віджати під парковку баскетбольний майданчик.

  У підсумку з баскетбольних щитів були зрізані кільця, а на асфальті, який відразу ж був позбавлений баскетбольного сенсу, оперативно розмістилися авто.

  Саме таку картину застали баскетболісти-аматори, які традиційно прийшли в Пушкінський парк пограти в улюблену гру.

  Один з них - виклав результат дій вандалів на фейсбуці.


  02

  Це кільце зламав не Шакіл О'Ніл. Фото Олександра Ліщука

  Відзначимо, що баскетбольний майданчик в Пушкінському парку - місце для амазонського спорту культове, там проводяться аматорські змагання і збираються найкращі київські баскетболісти.

  Зрізають кільця на майданчику вже не вперше, проте ентузіасти за свій рахунок відновлюють щити. Виявилося, що протистояння триває вже досить давно.

  Будемо сподіватися, що адміністрація парку і київська влада відреагують на це кричуще беззаконня і покарають нахабних рестораторів.

  Джерело: Без табу


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ