Як Франція стала чемпіоном світу, здолавши Хорватію. Найемоційніші фото з поєдинку

Хорвати поступилися з рахунком 2:4

Напередодні, 15 липня, відбувся фінальний матч Чемпіонату світу 2018 року з футболу.

У вирішальному протистоянні зустрілися збірні Франції та Хорватії.

У середині першого тайму нападник Хорватії Маріо Манджукич забив м'яч у свої ворота. Згодом його партнер по команді Іван Перишич зрівняв рахунок.

Але Антуан Грізманн вивів свою збірну вперед, реалізувавши пенальті. За рахунку 2:1 перша половина і завершилася.

А у середині другого тайму Поль Погба та Кіліан Мбаппе довели рахунок до 4:1.

Хорвати зуміли відіграти один м’яч після помилки Уго Льоріса. Проте повернути інтригу у гру їм не вдалося.