Як «Зоря» знову здивувала футбольну Європу перемогою над сильним суперником (фото)

У четвер, 19 жовтня, «Зоря» обіграла «Герту»
    Луганська «Зоря» знову здивувала футбольний світ. Цього разу перемогою над «Гертою» (2:1). І нехай німецька команда приїхала до Львова не у найсильнішому складі, перемога не стає менш заслуженою. Луганці відкрили рахунок у першому таймі, але на початку другого пропустили. Втім, надалі «Зоря» просто затиснула
    • 20 Жовтня, 2017, 07:01

Луганська «Зоря» знову здивувала футбольний світ. Цього разу перемогою над «Гертою» (2:1).

І нехай німецька команда приїхала до Львова не у найсильнішому складі, перемога не стає менш заслуженою.

Луганці відкрили рахунок у першому таймі, але на початку другого пропустили.

Втім, надалі «Зоря» просто затиснула суперника, поки не провела вирішальний гол, який красиво п’ятою забив Сваток.

Тепер у «Зорі» - шість очок і друге місце у турнірній таблиці. А також непогані шанси на вихід у плей-офф.