Лідер збірної України виграла етап Кубка Європи

Юлія Єлістратова вирвала перемогу в спринті у Нідерландах.

Українська тріатлетка Юлія Єлістратова, лідер збірної і єдина представниця країни в своєму виді спорту на майбутніх Іграх в Ріо, за півтора місяці до Олімпійської гонки виграла етап Кубка Європи в місті Хольтен, Нідерланди.

Юля перемогла на змаганнях серії Преміум, але на неолімпійській спринтерській дистанції - у всіх трьох видах, тут дистанції вдвічі коротше: 750 м плавання, 20 км на велосипеді і 5 км біг.

Єлістратова традиційно відстала від основної групи в плаванні, але вирівняла ситуацію в велогонці, а на біговій дистанції показала другий найкращий час в групі - 18.18 сек на п'ятикілометровій дистанції - і на останніх метрах обігнала італійку Джорджію Пріароне і росіянку Валентину Запатріну.
Для Елистратової  це перша перемога і третє призове місце в сезоні після бронзи Кубка світу в Хуатулько і срібла чемпіонату Європи в Лісабоні.