Сара Карбонеро: іспанська красуня, якій належить серце Ікера Касільяса

  Сара Карбонеро - офіційно найпривабливіша репортерка в світу за версією FHM
  33-річна Сара Карбонеро - не тільки модель, спортивна журналістка, телеведуча і дружина воротаря «Порту» Ікера Касільяса, але і офіційно найпривабливіша репортерка в світу за версією FHM. В 2009 році Сара почала зустрічатися з Ікером Касільясом. Їх роман запам'ятався глядачам чемпіонату світу-2010 в ПАР пристрасним поцілунком в прямому
  • 18 Жовтня, 2017, 12:07
  • Розсилка

  Сара Карбонеро - офіційно найпривабливіша репортерка в світу за версією FHM

  33-річна Сара Карбонеро - не тільки модель, спортивна журналістка, телеведуча і дружина воротаря «Порту» Ікера Касільяса, але і офіційно найпривабливіша репортерка в світу за версією FHM.

  В 2009 році Сара почала зустрічатися з Ікером Касільясом. Їх роман запам'ятався глядачам чемпіонату світу-2010 в ПАР пристрасним поцілунком в прямому ефірі перед телекамерами під час післяматчевого інтерв'ю Карбонеро з Касільясом після перемоги іспанців у фіналі.

  Закохані заручилася в березні 2012 року.   3 січня 2014 року в одній з мадридських клінік з'явився первісток Ікера Касільяса і Сари Карбонеро. Хлопчику дали ім'я Мартін. 2 червня 2016 року у пари народився другий син Лукас.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ