Молодіжна збірна України здобула вольову перемогу над Шотландією (відео)

Фото взяте з сайту vseprosport.ru

Команда Олександра Головка здобула перемогу у матчі відбірного раунду до Євро-2019

Молодіжна збірна України U-21 у дев'ятому турі кваліфікаційного раунду на Євро-2019 у Києві обіграла команду Шотландії U-21 з рахунком 3:1.

Підопічні Олександра Головка дуже невдало розпочали поєдинок. Вже на першій хвилині матчу вони пропустили гострий випад гостей. Цим скористався Льюїс Морган, який з близької відстані вразив ворота Андрія Луніна.

Відігралися українці на 32-й хвилині. Олександр Зубков ударом з-за меж штрафного змусив капітулювати Роббі Маккрорі – 1:1.

Другий тайм українці провели краще. Вже на 56-й хвилині Олександр Зубков сильним ударом оформив дубль. А остаточний підсумок матчу підвів Віктор Коваленко. На четвертій компенсованій хвилині він відправив третій м'яч у ворота гостей.

Україна U-21 – Шотландія U-21 – 3:1

Голи: Зубков, 32, 56, Коваленко, 93 — Морган, 1

Україна U-21: Лунін - Миколенко, Кирюханцев, Попов, Михайліченко - Шепелєв, Коваленко, Піхальонок - Зубков (Шапаренко, 83), Швед (Борячук, 71), Луньов (Третьяков, 38).

Попередження: Луньов, Лунін.

Наша команда набирає 17 очок і на три пункти випереджає шотландців.