Український форвард Селезньов забив гол у ворота турецького гранда (відео)

Євген Селезньов. Фото akhisarspor.com.tr

Євген відзначився у воротах стамбульського «Галатасарая», але його команда програла

Український нападник Євген Селезньов відзначився п’ятим забитим м’ячем у 10-му матчі у складі «Акхісару».

Сталося це на 19-й хвилині першого півфінального поєдинку Кубку Туреччини, у якому команда українського форварда приймала грізний «Галатасарай».

Українець відкрив рахунок ефектним ударом з льоту після флангової передачі Мугдата Челіка, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Зустріч, врешті-решт, закінчилася поразкою господарів поля – 1:2, а Селезньова було замінено на 71-й хвилині.

Матч-відповідь відбудеться 17 квітня у Стамбулі.

У 2018 році Євген Селезньов провів у складі «Акхісару», куди він перейшов у січні з «Карабюкспору», 10 матчів, забив п’ять м'ячів і віддав дві результативні передачі.