Жіноча збірна України U-18 поразкою завершила чемпіонат Європи (відео)

Наша команда фінішувала на чемпіонаті Європи восьмою

Жіноча юніорська збірна України U-18 програла команді Фінляндії в заключному матчі чемпіонату Європи.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Команди почали зустріч з поспішного розміну атаками, в яких було більше помилок ніж конструктиву. Та поступово суперниці стали перебирати ініціативу в свої руки.

Атаки стали більш акцентованими. Збірна Фінляндії почала невпинно збільшувати перевагу в рахунку, яка до кінця стартової чверті сягнула десяти очок.

У другій чверті українки не змогли збити поступ суперника. У підсумку ще мінус 10 очок.

При цьому Фінляндія вдвічі перевершила Україну за реалізацією.

Також суттєвою за першу половину матчу була перевага суперника в перехопленнях – 11:3. Натомість українки припустилися на 10 втрат більше.

У другій половині матчу українкам не вдалося переломити хід боротьби. То ж Фінляндія впевнено довела зустріч до перемоги.

Збірна України фінішувала на чемпіонаті Європи восьмою.