Конкурс проходив у трьох номінаціях: практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проекту або ресурсу; формування безпечного життєвого середовища; інклюзивність регіонального та місцевого розвитку
Учні понад 20-ти одеських шкіл представили свої роботи на конкурс соціальних відеороликів проти насильства. Переможцями стали гімназія №7, школа №31 та НВК «Гармонія»
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie