Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Лондонський аеропорт Лутон змінив назву столиці України

  • Розсилка
  Міжнародний лондонський аеропорт Лутона повідомив посольство України про те, що компанія WizzAir запровадила вживання назви столиці України відповідно до правопису англійською - Kyiv - Лондонський аеропорт Лутон змінив назву столиці України
  Міжнародний лондонський аеропорт Лутона повідомив посольство України про те, що компанія WizzAir запровадила вживання назви столиці України відповідно до правопису англійською - Kyiv

  МЗС України закликало світову спільноту писати «Київ» латиницею згідно з українською формою назви

  Міжнародний лондонський аеропорт Лутон запровадив вживання назви столиці України відповідно до правопису англійською – Kyiv. Про це повідомляє посольство України у Великій Британії на свої сторінці у Twitter.

  «У рамках кампанії #CorrectUA, міжнародний лондонський аеропорт Лутона 13 лютого 2019 року повідомив посольство про те, що компанія WizzAir запровадила вживання назви столиці України відповідно до правопису англійською - Kyiv!» - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, відповідно до 10-ї Конференції ООН щодо стандартизації географічних назв, МЗС України закликало світову спільноту писати «Київ» латиницею згідно з українською формою назви, замість радянського зразка.

  У жовтні 2018 року МЗС розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA і звернулося до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ