Україна не готова до зближення Заходу і Росії

  • Віктор Балога

   Народний депутат України

  • Розсилка
  Україна не готова до зближення Заходу і Росії

  Росіяни хочуть дружити з Заходом. На Заході до влади приходять політики, які закликають дружити з Росією.

  Рано, чи пізно це призведе до відновлення взаємної торгівлі.

  І у цій конструкції ми, зі своїми вимогами не знімати санкції, виглядаємо трохи не логічно. Більше того – сьогодні Україна є однією з перешкод на шляху зближення Заходу і Росії. І це зближення не можливе, якщо західні політики не пожертвують інтересами Україна, щоб продавати росіянам свої вина, сири і Мерседеси. І будьте певні – їхні виборці будуть від цього лише в захваті

  А те, що це відбудеться – можете не сумніватися. Подивіться, хто приходить до влади в Євросоюзі, і вам все стане зрозуміло.

  І Україна до цього абсолютно не готова. Наша влада більше двох років рубала халяву, не проводила необхідних реформ, жила в своє задоволення і збагачувалась. Вони думали, що можна нічого не робити, отримувати за красиві очі транші МВФ, а Росія сконає від санкцій.

  А сьогодні наша економіка в такому стані, що не зрозуміло – санкції ввели проти РФ, чи проти України. При цьому наша влада продовжує вірити, що гроші заробляти не обов’язково – їх нам, як і раніше, дадуть за красиві очі і «прихильність принципам демократії».  Тому, руйнуючи свободу слова, принципи демократії, узурпуючи владу, ми самі себе ставимо поза порядком денним світових процесів.

  Є інший шлях: думати про Україні і народ, і нарешті почати будувати сучасну держави, а не мавпувати та втюхувати брехню, яка призводить до розвалу країни.

  Джерело: блог Віктора Балоги

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Романенко
  Ігор Романенко

  Екс-заступник голови Генштабу ЗСУ

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ