Ланч із Пінчуком. Варто було б їхати

  Проти вітру (так не вперше ж)
  Український ланч у Давосі, що організовується Пінчуком, – це вже традиційний помітний щорічний елемент поза основною програмою Світового економічного форуму. На ланч запрошуються люди з усього світу з огляду на їхній інтерес до української проблематики чи вплив на політику своїх держав, а не тому, що вони займають якусь конкретну позицію з
  • Богдан Яременко

   Голова правління «Майдан Закордонних Справ»

  • 6 Сiчня, 10:45
  • Розсилка

  Проти вітру (так не вперше ж)

  Український ланч у Давосі, що організовується Пінчуком, – це вже традиційний помітний щорічний елемент поза основною програмою Світового економічного форуму.

  На ланч запрошуються люди з усього світу з огляду на їхній інтерес до української проблематики чи вплив на політику своїх держав, а не тому, що вони займають якусь конкретну позицію з того чи іншого питання.  Відмовитися від цього майданчика дискусій – це не Пінчука, а себе покарати. Якщо вже керуватися логікою необхідності покарання Пінчука за його статтю, то краще вже за гроші Пінчука бути на ланчі і переконати всіх учасників, що Пінчук неправий.

  Про всяк випадок, щоб ухилитися від частини каменів, що зараз у мене полетять: я особисто ніколи не бував на тому ланчі і не збираюсь))

  Джерело: блог Богдана Яременка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Роман Бочкала
  Роман Бочкала

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ