рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сенсаційне розслідування. Що читає президент та його «слуги»

  • Євгенія Закревська

   Адвокат

  • Розсилка
  Сенсаційне розслідування. Що читає президент та його «слуги»

  «Улюблені телеграм-канали «слуг-народу»

  Раптом ви ще не читали - то обов'язково прочитайте - блискуче розслідування Любов Величко для Texty.org.ua про те що читають і на що зважають парламентська більшість і президент... Спойлер - мережа телеграм-каналів, адміністрованих з РФ + Дубінобужанське лайно.

  Це проросійське (і часто- проаваківське?(!) лайно купка телеграм-каналів доставляє прямо в голови більшості депутатів, міністрів, президента...
  Простежено як певні тези з телеграм-каналів потім стають офіційною позицією голови держави чи парламенту...

  Як знищували прогресивних членів уряду і керівників силових відомств... Як укорінювалось в головах слуг, що аваков і венедіктова - це цяця, а Рябошапка і Гончарук - кака...

  Ще «улюблені телеграм-канали «Слуги народу» набагато частіше пишуть про Росію (760 згадувань), аніж про Європейський Союз (21) та Захід в цілому (16). За сім місяців у десяти тисячах повідомлень слово «євроінтеграція» зустрічається лише п’ять разів, а «НАТО» – тричі.

  Ось як «Темный рыцарь» критикує асоціацію України із Євросоюзом: «В чьих личных интересах и интересах каких стран Украина в 2013 свернула не туда? Нахер она вообще впала, эта Европа?».

  При цьому, про президента Російської Федерації Володимира Путіна пишуть або нейтрально (87%), або позитивно (12%). Уважно прочитавши понад десять тисяч повідомлень, які були опубліковані з вересня 2019-го по квітень 2020-го року, ми не знайшли на улюблених телеграм-каналах депутатів від СН жодного (!) негативного епітета щодо Путіна. Натомість його називають «миротворцем» та «стратегом»: «Путін не ставить палки в колеса новій владі», «Зеленський використовує тактику і стратегію Путіна».

  Так само нейтрально автори телеграм-каналів пишуть і про Кремль.

  В продовження толерантного та м’якого ставлення до Російської Федерації, російсько-українську війну називають «внутрішньоукраїнським конфліктом», «громадянською війною», «донбаським кейсом», «конфліктом в Донбасі», «конфліктом на південному сході України». 

  Країна в смартфоні... мда... нормальна така рекурсія виходить...

  Хороша робота. Прочитайте обов'язково

  Джерело: Євгенія Закревська

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Оксана Забужко
  Оксана Забужко

  Українська поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Олександр Деркач
  Олександр Деркач

  Банкір, бізнесмен

  Андрій Магера
  Андрій Магера

  Заступник голови Центральної виборчої комісії

  Дмитро Снєгірьов
  Дмитро Снєгірьов

  Співголова громадської ініціативи «Права справа»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ