рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко може не хвилюватися: ним займається Портнов, тож обвинувального вироку не буде

  • Ігор Луценко

   Народний депутат 8 скликання

  • Розсилка
  Андрій Портнов - Порошенко може не хвилюватися: ним займається Портнов, тож обвинувального вироку не буде
  Андрій Портнов

  Богдан дійсно повівся на понти і доручив Портнову супроводжувати деякі справи по Порошенку, але...

  В кінці буде смішна історія.

  Але спочатку зізнаюся – мене завжди веселило, як з досить недалекого в плані юриспруденції, але гострого на язик блогера Портнова журналісти роблять постать демонічної глибини.

  Нагадаю, Андрій Портнов працював рєшалою у офісі, даруйте, адміністрації президента Януковича. Ну яка там була юриспруденція, які правові питання він міг вирішувати? При Януковичі?

  Робота зводилася до командування судами і правоохоронними органами, на законність там ніхто ніколи не зважав, цінувалася здатність матюками примусити посадовців швидко і без зважання на умовності якогось «права» робити потрібні речі.

  Цінність Портнова як юриста – три копійки в базарний день. Утік після Майдану він у Відень, навички художника слова став застосовувати у соцмережах, і кілька разів зашкварився як балабол.

  Приміром, десь пару років тому Портнов на весь інтернет волав, що він взяв під свій і своєї (уявної) команди захист телеканал «Ньюзван». Звісно, захист було з тріском провалено, канал віджав Медведчук за сприяння Порошенка.

  Також «юрист» Портнов стверджував, що загальний нагляд у нас не скасовано. Хто знайомий з темою, той зрозуміє.

  При новій владі Портнов до останньої хвилини зображав всесильного диригента судів, прокуратури і ДБР. Аж поки не виявилося, що Рябошапка і не збирався слухати Портнова. Тоді останній з усім вирощеною за роки віденського заслання злістю накинувся на генпрокурора, розуміючи, що його авторитет ляльковода знищено.

  А тепер власне історія. Богдан дійсно повівся на понти і доручив Портнову супроводжувати деякі справи по Порошенку. Але дарма сподівався голова ОП, що у великій купі гріхів екс-президента навіть такий неоковирний «правник», як Портнов, зможе знайти надійну юридичну лінію нападу.

  Але Портнов пішов звичним шляхом – домовлятися з суддями. Для цього з його ініціативи юридичну адресу ДБР перенесли в будинок Кабміну на Грушевського. Щоб була територіальна підсудність Печерського суду, де судді на гачку у влади. (Саме ДБР знаходиться у Шевченківському районі на Петлюри, але Шеченківський суд відносно незалежний і шле Портнова у пішу еротичну подорож).

  І печерський суд почав клепати незаконні, з порушенням територіальної підсудності і не тільки, ухвали.

  Проблема лише у тому, що нині не часи Януковича, і під критикою представників ЄС щодо «судової реформи Богдана» цю схему рано чи пізно доведеться визнати незаконною.

  Тому Порошенку можна не хвилюватися – коли його долею займається Портнов, обвинувального вироку не буде.

  P.S. Як притягнути до кримінальної відповідальності Порошенка – я вже писав. Але оскільки нова влада грається у ігри, це нікому не потрібно

  Джерело: блог Ігоря Луценка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Лариса Ніцой
  Лариса Ніцой

  Письменниця

  Ілія Куса
  Ілія Куса

  Студент магістратури Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка

  Павло Розенко
  Павло Розенко

  ексвіцепрем'єрміністр України

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Віктор Небоженко
  Віктор Небоженко

  Директор соціологічної служби «Український барометр»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ