Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стан здоров`я Митрополита Володимира стабільно тяжкий

  • Георгій Коваленко
   Протоірей, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП
  • Розсилка
  Стан здоров`я Митрополита Володимира стабільно тяжкий

  Вже третій журналіст зранку питає про стан здоров'я Блаженнішого.

  Вже третій журналіст зранку питає про стан здоров’я Блаженнішого.

  Тому, думаю, варто дати коментар:

  Стан здоров'я Блаженнішого Митрополита Володимира стабільно тяжкий з середини грудня 2013 року. Він то - в лікарні, то - в своїй резиденції в монастирі в Феофанії. На жаль, його стан такий, що не дозволяє звершувати богослужіння самостійно, але Блаженніший регулярно причащається.

  Вчора ввечері на прохання відповідального за лікування нашого Предстоятеля семеро київських священиків звершили над Блаженнішим Таїнство соборування. Одночасно з церковною молитвою проходив консіліум лікарів. Те, що відбувалося це в неділю ввечері, вже є свідченням, що маємо реальні проблеми і загрози, але такі проблеми і загрози виникають періодично протягом тривалого часу і завжди молитвою Церкви і фахом лікарів вирішуються.

  Під час молитви Блаженніший не відкривав очей, але на возгласі «Мир всім» піднімав руку для благословення, а під час читання молитви намагався перехриститися. Нас це тішило і розчулювало, бо він наш духовний батько.

  А на фоні останніх подій і інформаційних вкидувань довкола Церкви, авторитетно і офіційно заявляємо, що Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир є Предстоятелем нашої Української Православної Церкви до останньої хвилини свого життя. І це не тільки вимоги нашого Статуту, а й глибоке переконання єпископату, духовенства і вірян, які щодня моляться за свого Предстоятеля. А для вирішення усіх питань життєдіяльності Церкви є обраний Місцеблюститель, Священний Синод, єпископат, духовенство, намісники і настоятельки монастирів, парафіяльні збори і всі, всі, всі - кожен на своєму місці, зі своїм послухом і своєю відповідальністю.

  Єдність УПЦ - це спадок Блаженнішого Митрополита Володимира і ми маємо цей дар зберегти і примножити відновленням єдності українського Православія!

  P.S. А сьогодні Блаженніший уже приймав архієреїв на чолі з Місцеблюстителем, з якими він вже розмовляв і привітав владику Онуфрія з наступаючим днем ангела

  Дивіться також розслідування про замах на Блаженнішого Володимира

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ