рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рабінович, Бойко, Медведчук... У них є шанси?

  • Сергій Тихий

   Журналіст

  • Розсилка
  Рабінович, Бойко, Медведчук... У них є шанси?

  Рабинович-Бойко – ганебна, на щастя, парочка…

  «Народний депутат Вадим Рабинович і народний депутат Юрій Бойко - підписали угоду про об'єднання і створення «Об'єднаної опозиційної платформи За життя». Рабинович так сказав: «Є три пункти, за якими ми однозначно сходимося, і на підставі яких запрошуємо до об'єднання всіх. Перший - установка безумовного миру в країні. Другий - припинення економічного геноциду українського народу. І третій - створення незалежної нейтральної країни - Швейцарії Східної Європи».

  Яка краса! «Безумовний мир» - це капітуляція перед Мордором. «Швейцарія Східної Європи» - це щоб Мордорор ще й посміявся від душі. До того ж Швейцарія – це країна, де співіснують, практично не перетинаючись, франкомовна і німецькомовна громади. Ну, ви розумієте паралелі… Тільки це у Швейцарії. А в Україні одну з таких громад обов’язково придушать. Говорити, яку саме? Ну а про «економічний геноцид» - це вони просто вкрали, відомо у кого – але якщо ЮВТ залишила би все, як було, просто просування у напрямку здорового глузду припинилося б, то ця парочка, не дай Бог, до реального геноциду доведе.

  У них є шанси? На жаль, людей, які живуть з відімкнутими мізками у нас вистачає. На щастя, - солодку парочку Рабинович-Бойко у нас надто добре знають. А якщо додати до них «залаштункового» Мертветчука – то і взагалі просто щастя: не дістанеться їм Україна!

  Джерело: Блог Сергія Тихого

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Ігор Ніколаєв
  Ігор Ніколаєв

  Російський економіст

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ