рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Що спільного у Саакашвілі з преферансом?

  • Сергій Тихий

   Журналіст

  • Розсилка
  Що спільного у Саакашвілі з преферансом?

  Віце-прем’єр «з реформ» - це красиво, звісно. Але ж хіба ця посада здатна стабільно забезпечити людині сцену і софіти у режимі 24/7?

  Це як вічне правило картярів: немає ходу – ходи з бубни, так і в українських великих начальників – як не знаєш, що далі робити, то призначай Саакашвілі. А що з того буде? А буде, як в Одесі. Чи з «антибарижним» рухом. Не забули? Так, багато презентацій та фуршетів. А більше нічого не буде.

  У Міхо вже давно підмітили ментальну «родзинку» - те, з чим людина народжується і живе, тим більше, коли їй вже під 60. Йому треба сяяти у центрі уваги, у всій красі, тобто – бути найвищим начальником при лояльних і ефективних виконавцях. Підбирати їх він не уміє – не той характер. Але інколи може, як кажуть, скластися - зорі так стануть…

  Так у нього колись в Грузії й вийшло: Міхо приймав компліменти й щоки надував, а Бендукідзе і ще кілька толкових і відданих людей – будували нову країну. Нема такого розкладу – немає й «феномену Саакашвілі». Точніше, феномен є, але зі зворотнім знаком.

  Віце-прем’єр «з реформ» - це красиво, звісно. Але ж хіба ця посада здатна стабільно забезпечити людині сцену і софіти у режимі 24/7? Тож не дочекаєтесь, скільки б той ефект не виглядали! Тільки винуватих буде купа з відповідними потоками PR-гавкотні.

  Не розуміти цього може лише той, хто ні на що інше й не розраховує, кому конче потрібна пауза, переключення уваги. Нічого тоді не залишається, крім як «з бубни ходити»… Чи не так, Володимире Олександровичу, чи кому там належить ця «доленосна» ідея?

  …Залишається чекати на яскраву мить зустрічі на засіданні Уряду Саакашвілі з Аваковим. Як там?
  - «Что ты там это бе-бе-бе»?
  - «Ты кому бе-бе-бе?! Сам ты бе-бе-бе!»

  Завіса…

  Джерело: Блог Сергія Тихого

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Олег Романчук
  Олег Романчук

  Шеф-редактор журналу «Універсум»

  Борислав Береза
  Борислав Береза

  Народний депутат 8 скликання

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ